تبلیغات
علیجاه شهربانویی - مطالب مهر 1395

بررسی شیوه محاسبه ارزش برند | علیجاه شهربانویی

چهارشنبه 28 مهر 1395 12:52 ب.ظنویسنده : علیجاه شهربانویی

 
بررسی شیوه محاسبه ارزش برند | شاید به جرات بتوان گفت یکی از دغدغه های اصلی امروزی صاحبان و دست اندرکاران  حوزه برند در کشورمان، نحوه محاسبه ارزش برند می باشد. محاسبه ارزش برند یکی از مسائلی است که در سالهای اخیر و پس از ورود مباحث مربوط به برند و برندسازی مورد توجه خیل عظیمی از متخصصین این حوزه قرار گرفته است. در این زمینه مطلبی آماده کرده ام که امیدوارم مورد توجه علاقمندان قرار گیرد…
علیجاه شهربانویی مدیر عامل آژانس تبلیغاتی سان
عضو هیات علمی و مدرس دپارتمان تبلیغات مدرسه کسب و کار بن ژیوار
 ادامه مطلب

آخرین ویرایش: چهارشنبه 28 مهر 1395 12:54 ب.ظ

 

ثبت نام در مدرسه مدیریت و دوره های ام بی ای و دی بی ای

دوشنبه 12 مهر 1395 09:04 ب.ظنویسنده : علیجاه شهربانویی

 
دوست گرامی سلام.
از طریق این وب سایت، برای شما شرایطی فراهم شده است تا در یکی از بهترین مدارس کسب و کار ایران – مدرسه کسب و کار بن ژیوار– به تجربیات و اندوخته های علمی خود جهت داده و تحصیلات خود را در دوره های ام بی ای  ( MBA ) یا دی بی ای ( DBA ) ادامه دهید و در پایان مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور که زیر نظر سازمان ILO است دریافت نمایید.
چرا از این طریق ثبت نام کنم؟
با تفاهم انجام شده با مدیران مدرسه کسب و کار بن ژیوار و دریافت نظر مساعد ایشان، با ثبت نام از طریق وب سایت استاد علیجاه شهربانویی تخفیف ویژه ای به شما تعلق خواهد گرفت.لطفا پس از ثبت نام از طریق فرم زیر، کد پیگیری خود را یادداشت نموده یا در جایی ذخیره نمایید. بزودی از مدرسه کسب و کار بن ژیوار با شما تماس گرفته خواهد شد تا ضمن دعوت از شما  برای حضور در جلسه معارفه و آشنایی بیشتر با مدرسه کسب و کار بن ژیوار ، ثبت نام خود را نهایی کنید.
برای ثبت نام و دریافت کد رهگیری لطفا اینجا کلیک کنید.

برچسب ها: ام بی ای ، دی بی ای ، کسب و کار ، مهارت ، mba ، dba ، مدرسه کسب و کار ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 12 مهر 1395 09:11 ب.ظ